Do domácej izolácie ide iba dieťa s pozitívnym AG samotestom, AG testom alebo PCR testom. Jeho spolužiaci naďalej navštevujú MŠ, pokiaľ neprejavujú príznaky COVID -19.

V prípade pozitívneho výsledku testu – dieťa zostáva doma (5 dňová izolácia), rodič informuje materskú školu a detského lekára. Dieťa prichádza do MŠ len bez príznakov.

Rodič môže svojim rozhodnutím ospravedlniť dieťa s povinným predprimárnym vzdelávaním na 7 po sebe idúcich dní.

Keď dieťa chýba 3 a viac po sebe idúcich dní (aj piatok + víkend), rodič je povinný poslať Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti (cez edupage alebo priniesť ráno pani učiteľke).

Deti, ktoré nechodili cez prázdniny do MŠ, prosíme všetkých rodičov, aby v pondelok ráno nezabudli poslať alebo priniesť Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.

Ďakujeme  pekne  MŠ Murgašova 13

2% pre škôlku

aj tento rok sa na vás obraciame s prosbou o darovaní 2% z vašich daní.

Budeme radi ak sa rozhodnete pre našu škôlku a potešíme tak  detičky. Podporili by ste tak kvalitnejší výchovno-vzdelávací proces detí a príjemné prostredie na edukáciu.

Tlačivo na 2% nájdete ⇒ TU

Oznam školskej jedálne

Upozorňujemeetkých rodičov, že v mesiaci December 202je možné odhlásiť dieťa zo stravy najneskôr do utorka 20.12.2022 do 7.30hod. z dôvodu koncoročnej účtovnej uzávierky 2022.

Zároveň prosím všetkých rodičov o skontrolovanie platieb a o uhradenie prípadných nedoplatkov.

​​​​​​​Mgr. Sylvia Anettová

​​​​​​​​Ved. ŠJ