Milí rodičia a priatelia škôlky,

tak ako po minulé roky aj tento rok by sme vás chceli poprosiť o vaše 2% z daní pre našu škôlku. Podporili by ste tak kvalitnejší výchovno-vzdelávací proces detí a príjemné prostredie na edukáciu.

Chceli by sme pokračovať v obnove školského dvora. Na jar nám pribudnú nové prvky na ihrisku v hodnote 5000€ aj vďaka vašim 2%. Preto dúfame, že nás podporíte aj tento rok a tak potešíme naše deti a budeme môcť ďalej pokračovať v obnove školského dvora a iných aktivít.

Vyhlásenie 2% TU

2% pre škôlku

aj tento rok sa na vás obraciame s prosbou o darovaní 2% z vašich daní.

Budeme radi ak sa rozhodnete pre našu škôlku a potešíme tak  detičky. Podporili by ste tak kvalitnejší výchovno-vzdelávací proces detí a príjemné prostredie na edukáciu.

Tlačivo na 2% nájdete ⇒ TU

Oznam školskej jedálne

Upozorňujemeetkých rodičov, že v mesiaci December 202je možné odhlásiť dieťa zo stravy najneskôr do utorka 20.12.2022 do 7.30hod. z dôvodu koncoročnej účtovnej uzávierky 2022.

Zároveň prosím všetkých rodičov o skontrolovanie platieb a o uhradenie prípadných nedoplatkov.

​​​​​​​Mgr. Sylvia Anettová

​​​​​​​​Ved. ŠJ