Začiatok šk.r. 2021/2022 2.9. 2021

prevádzka materskej školy ostáva nezmenená to je od 7:00 do 16:00.

Naďalej platí, že deti sa budú preberať aj odovzdávať pri vchodových dverách.

V skrinke musia mať deti 2 rúška pre prípad potreby.

Ak bude dieťa chodiť do MŠ len v dopoludňajších hodinách dlhodobo ( minimálne mesiac ) treba to oznámiť učiteľke ráno 2.9. 2021 pri nástupe.

V prvý deň je potrebné priniesť vyplnené tlačivo:

- Vyhlásenie o bezpríznakovosti ( bez tohto tlačiva dieťa nemôže byť prebraté)

Tlačivo nájdete v kolónke Na stiahnutie- pre rodičov

Informácie k nástupu do škôl v školskom roku 2021/2022