Upozorňujemeetkých rodičov, že v mesiaci December 202je možné odhlásiť dieťa zo stravy najneskôr do utorka 20.12.2022 do 7.30hod. z dôvodu koncoročnej účtovnej uzávierky 2022.

Zároveň prosím všetkých rodičov o skontrolovanie platieb a o uhradenie prípadných nedoplatkov.

​​​​​​​Mgr. Sylvia Anettová

​​​​​​​​Ved. ŠJ

2% pre škôlku

aj tento rok sa na vás obraciame s prosbou o darovaní 2% z vašich daní.

Budeme radi ak sa rozhodnete pre našu škôlku a potešíme tak  detičky. Podporili by ste tak kvalitnejší výchovno-vzdelávací proces detí a príjemné prostredie na edukáciu.

Tlačivo na 2% nájdete ⇒ TU

Oznam školskej jedálne

​​​​​​​Mgr. Sylvia Anettová

​​​​​​​​Ved. ŠJ

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

Tento rok sme sa pokúsili túto krásnu zbierku zorganizovať u nás v MŠ. Chceme sa veľmi pekne poďakovať všetkým rodičom, ktorý do zbierky prispeli. Podarilo sa nám vyzbierať spolu 8 krabičiek pre seniorov do domovov dôchodcov. Samozrejme naše detičky vyrobili krásne vianočné pozdravy pre potešenie.  Dúfame, že seniorom malými darčekmi vyčaríme úsmev na tvári.

Ďakujeme za spoluprácu ♥

Začiatok školského roka 2022/2023