vzhľadom na pretrvávajúcu zlú epidemiologickú situáciu v súvislosti s pandémiou COVID-19 Vás chceme poprosiť o pozastavenie platieb za pobyt detí v MŠ za obdobie január a február 2021.
V prípade, ak ste školné už zaplatili, budú uvedené platby presunuté na najbližšie obdobie, kedy budú deti opäť navštevovať zariadenie našej Materskej školy ( to platí aj v prípade platieb na mesiac a aj viac mesiacov vopred).

V prípade zlej finančnej situácie taktiež vieme uvedené poplatky zaslať späť na účet rodiča. Preto v prílohe zasielame aj formulár na vyžiadanie poplatkov za MŠ. Rodič uvedený formulár vyplní a zašle späť
prípadne tel. kontakt: 0908 767 249.

Tlačivo- TU