Na základe uznesenia Vlády Slovenskej republiky č. 78/2021 je Trnava v súlade s COVID automatom
zaradená vo štvrtom stupni varovania. Podľa informácií z tlačovej besedy po rokovaní vlády v piatok 5.
februára 2021 a na základe uznesení vlády a rozhodnutia ministra školstva budú školy v obciach zaradených
do štvrtého stupňa od pondelka 8. februára zatvorené.
Výchovno-vzdelávací proces bude prerušený vo všetkých školách a školských zariadeniach
v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta. Vyučovanie na ZŠ bude naďalej prebiehať dištančným
spôsobom. Materské školy a školské kluby detí od uvedeného dátumu nebudú k dispozícii ani pre deti
zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre.
Rodičia budú v priebehu zajtrajška bližšie oboznámení zo strany škôl na základe usmernení zriaďovateľa.
Toto rozhodnutie platí do odvolania. O prípadných zmenách Vás budeme informovať.
Prosíme sledovať hlavnú stránku mesta Trnava a webovú stránku MŠ Murgašova.
Ďakujeme za pochopenie.