Vážení rodičia, po vydaní uznesenia vlády Slovenskej republiky a po zverejnení rozhodnutia ministra školstva s kompletným manuálom pre školy a školské zariadenia, Vás budeme informovať o ďalšom postupe pri otváraní škôl a školských zariadení od 8.2.2021 v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Trnava. Kým nebude vydané spomínané uznesenie a rozhodnutie, bude prevádzka materských škôl a školských klubov detí pokračovať v aktuálnom režime, to znamená, len pre deti zákonných zástupcov, ktorí pracujú v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým povaha práce neumožňuje vykonávať ju z domácnosti. Zákonným zástupcom odporúčame absolvovať plošné testovanie počas víkendu (6.2. a 7.2.), pretože prípadné prezenčné vzdelávanie dieťaťa bude podmienené pretestovaním minimálne jedného jeho zákonného zástupcu.