budeme radi ak nám darujete 2% z daní a tak pomôžete našej škôlke.

Tlačivo nájdete tu → 2%

vzhľadom na pretrvávajúcu zlú epidemiologickú situáciu v súvislosti s pandémiou COVID-19 Vás chceme poprosiť o pozastavenie platieb za pobyt detí v MŠ za obdobie január a február 2021.
V prípade, ak ste školné už zaplatili, budú uvedené platby presunuté na najbližšie obdobie, kedy budú deti opäť navštevovať zariadenie našej Materskej školy ( to platí aj v prípade platieb na mesiac a aj viac mesiacov vopred).

V prípade zlej finančnej situácie taktiež vieme uvedené poplatky zaslať späť na účet rodiča. Preto v prílohe zasielame aj formulár na vyžiadanie poplatkov za MŠ. Rodič uvedený formulár vyplní a zašle späť
prípadne tel. kontakt: 0908 767 249.

Tlačivo- TU

Na základe uznesenia Vlády Slovenskej republiky č. 78/2021 je Trnava v súlade s COVID automatom
zaradená vo štvrtom stupni varovania. Podľa informácií z tlačovej besedy po rokovaní vlády v piatok 5.
februára 2021 a na základe uznesení vlády a rozhodnutia ministra školstva budú školy v obciach zaradených
do štvrtého stupňa od pondelka 8. februára zatvorené.
Výchovno-vzdelávací proces bude prerušený vo všetkých školách a školských zariadeniach
v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta. Vyučovanie na ZŠ bude naďalej prebiehať dištančným
spôsobom. Materské školy a školské kluby detí od uvedeného dátumu nebudú k dispozícii ani pre deti
zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre.
Rodičia budú v priebehu zajtrajška bližšie oboznámení zo strany škôl na základe usmernení zriaďovateľa.
Toto rozhodnutie platí do odvolania. O prípadných zmenách Vás budeme informovať.
Prosíme sledovať hlavnú stránku mesta Trnava a webovú stránku MŠ Murgašova.
Ďakujeme za pochopenie.

Čestné prehlásenie nájdete - TU

Vážení rodičia, po vydaní uznesenia vlády Slovenskej republiky a po zverejnení rozhodnutia ministra školstva s kompletným manuálom pre školy a školské zariadenia, Vás budeme informovať o ďalšom postupe pri otváraní škôl a školských zariadení od 8.2.2021 v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Trnava. Kým nebude vydané spomínané uznesenie a rozhodnutie, bude prevádzka materských škôl a školských klubov detí pokračovať v aktuálnom režime, to znamená, len pre deti zákonných zástupcov, ktorí pracujú v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým povaha práce neumožňuje vykonávať ju z domácnosti. Zákonným zástupcom odporúčame absolvovať plošné testovanie počas víkendu (6.2. a 7.2.), pretože prípadné prezenčné vzdelávanie dieťaťa bude podmienené pretestovaním minimálne jedného jeho zákonného zástupcu.

Podkategórie

Darujte nám 2 %

budeme radi ak nám darujete 2% z daní a tak pomôžete našej škôlke.

Tlačivo nájdete tu → 2%

Vratka školného

prípadne tel. kontakt: 0908 767 249.

Tlačivo- TU