Milí rodičia, z dôvodu trvania pandémie COVID-19 vás žiadame dodržiavať všetky opatrenia vydané MŠVaV.

- dieťa prichádza do materskej školy v sprievode JEDNÉHO rodiča

- rodič vstupuje s nasadeným rúškom

- dieťa má rúško zložené v svojej skrinke

- rodič sa v šatni a priestoroch mš zdržiava MAX. 5 min

- rodič NEVSTUPUJE do priestorov umyvárne

- v šatni sa zdržiavajú max. 4 rodičia

- Sledovať stránku MŠ : msmurgasovatrnava.sk

- preštudovať Organizačné pokyny mš → ORGANIZAČNÉ POKYNY

- pri nástupe do mš t.j. 2.9. 2020 priniesť vyplnené tlačivá zdravotný dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu a vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti.

Tlačivá nájdete tu → Tlačivá pre rodičov

Bez vyplnených tlačív nebude dieťa prevzaté do MŠ !!!

Darujte nám 2 %

budeme radi ak nám darujete 2% z daní a tak pomôžete našej škôlke.

Tlačivo nájdete tu → 2%

Vratka školného

vzhľadom na pretrvávajúcu zlú epidemiologickú situáciu v súvislosti s pandémiou COVID-19 Vás chceme poprosiť o pozastavenie platieb za pobyt detí v MŠ za obdobie január a február 2021.
V prípade, ak ste školné už zaplatili, budú uvedené platby presunuté na najbližšie obdobie, kedy budú deti opäť navštevovať zariadenie našej Materskej školy ( to platí aj v prípade platieb na mesiac a aj viac mesiacov vopred).

V prípade zlej finančnej situácie taktiež vieme uvedené poplatky zaslať späť na účet rodiča. Preto v prílohe zasielame aj formulár na vyžiadanie poplatkov za MŠ. Rodič uvedený formulár vyplní a zašle späť
prípadne tel. kontakt: 0908 767 249.

Tlačivo- TU