Čestné vyhlásenie 22.3. 2021

žiadame vás o vytlačenie dokumentu -čestné vyhlásenie 22.3. 2021 a prinesenie do Materskej školy.
Čestné vyhlásenie je potrebné nosiť vždy v pondelok ráno a odovzdať pani učiteľke.

Prevádzka MŠ od 22.3. 2021

Vážení zákonní zástupcovia,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že aj od pondelka 22.03.2021 pokračuje doterajšia prevádzka školských zariadení, materskej školy a školského klubu detí (družiny),iba v obmedzenom režime, t. j. iba pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým povaha ich práce im ju neumožňuje vykonávať z domácnosti. Pre všetkých žiakov základnej školy aj naďalej pokračuje dištančné vzdelávanie.

Dôležité oznamy

Pokyny k začiatku školského roka

Milí rodičia, z dôvodu trvania pandémie COVID-19 vás žiadame dodržiavať všetky opatrenia vydané MŠVaV.

- dieťa prichádza do materskej školy v sprievode JEDNÉHO rodiča

- rodič vstupuje s nasadeným rúškom

- dieťa má rúško zložené v svojej skrinke

- rodič sa v šatni a priestoroch mš zdržiava MAX. 5 min

- rodič NEVSTUPUJE do priestorov umyvárne

- v šatni sa zdržiavajú max. 4 rodičia

- Sledovať stránku MŠ : msmurgasovatrnava.sk

- preštudovať Organizačné pokyny mš → ORGANIZAČNÉ POKYNY

- pri nástupe do mš t.j. 2.9. 2020 priniesť vyplnené tlačivá zdravotný dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu a vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti.

Tlačivá nájdete tu → Tlačivá pre rodičov

Bez vyplnených tlačív nebude dieťa prevzaté do MŠ !!!